Nejlepší pračky se sušičkou

Jaké jsou nejlepší pračky se sušičkou pro rok 2024, proč číst recenze a testy praček se sušičkou nebo kde produkt typu pračka se sušičkou zakoupit? Vybírat spotřební zboží není vždy jednoduché. Na trhu je mnohdy široká nabídka a vy jste tak nuceni procházet desítky modelů, porovnávat jejich parametry a nakonec si jeden vybrat. V tomto snažení mohou ulehčit výběr recenze nebo hodnocení uživatelů, kteří již mají s daným produktem zkušenosti. Abychom vám to usnadnili, vybrali jsme pračky se sušičkou, které lze považovat za nejlepší ve své kategorii.

AEG Dualsense L7WBG47W Více informací
Indesit XWDE 961480X WSSS EU Více informací
Samsung Quick Drive WD90N642OOM/ZE Více informací
Electrolux PerfectCare 700 EW7W368S Více informací
Candy CSWS 586D/5-S Více informací
Zobrazit kompletní nabídku

Recenze praček se sušičkou

Zkušenosti uživatelů nebo odborné názory jsou často důležité v rozhodovacím procesu. Je tedy přirozené, že obchody prodávající pračky se sušičkou obsahují i recenze od těch, kteří si zboží již dříve zakoupili a mohou tak posoudit jeho výhody i nevýhody. Podle počtu recenzí lze rovněž posoudit, které pračky se sušičkou jsou nejoblíbenější, potažmo nejprodávanější. Na místo zdlouhavého výběru tak můžete dát na názor ostatních a sáhnout po jednom z nejoblíbenějších produktů.

AEG Dualsense L7WBG47W

První model, který se dostal do našeho výběru, je pračka se sušičkou AEG Dualsense L7WBG47W. Hodnocení spotřebního zboží jako je toto, se vyjadřuje převážně v procentech nebo počtem bodů na pevné škále (například 4 z 5). Výsledná hodnota je odraz očekávání versus realita, takže je dobré, když je součástí také komentář, ve kterém je udělené hodnocení zdůvodněno.

ZJISTIT CENU A RECENZE

Indesit XWDE 961480X WSSS EU

Jako druhý model v našem žebříčku je pračka se sušičkou Indesit XWDE 961480X WSSS EU. Mezi hodnotícími kritérii je ve velké míře zastoupena kvalita. Její pojetí může být samozřejmě různé. U spotřebního zboží lze hovořit o typu použitého materiálu nebo kvalitě zpracování. Míra kvality může být odvoditelná již ze samotné ceny, ovšem ne vždy je možné říct, že dražší rovná se kvalitnější.

ZJISTIT CENU A RECENZE

Samsung Quick Drive WD90N642OOM/ZE

Také pračka se sušičkou Samsung Quick Drive WD90N642OOM/ZE je součástí našeho seznamu nejlepších praček se sušičkou. V každé kategorii spotřebního zboží se vyskytuje značka respektive výrobce, který z velké části dominuje dané kategorii. Taková pozice může i nemusí být výhodná pro koncového spotřebitele. Na jedné straně lze čekat spolehlivost a kvalitu produktu, na druhou stranu může výrobce ze své pozice vyžadovat vyšší cenu.

ZJISTIT CENU A RECENZE

Electrolux PerfectCare 700 EW7W368S

Další pračka se sušičkou na seznamu je Electrolux PerfectCare 700 EW7W368S. Podobně jako ostatní pračky se sušičkou z našeho výběru patří mezi vyčnívající produkt ve své kategorii. Ta přitom může zahrnovat více podtypů, které kategorii dále člení a specifikují. Právě specifikace v produktové kategorii je nejúčinnější filtrací mezi mnoha dalšími modely, a kterou následně doladí výběr jednotlivých parametrů.

ZJISTIT CENU A RECENZE

Candy CSWS 586D/5-S

Poslední pračka se sušičkou spadající mezi ty nejlepší je Candy CSWS 586D/5-S. Jak již bylo zmíněno, přízvisko „nejlepší“ v tomto výběru neznamená výhradně kvalitu produktu. Při zvažování, kterou pračku se sušičkou vybrat, bereme v potaz hlavně oblíbenost produktu mezi uživateli. Jejich posouzení mnohdy obsáhne nejen zpracovatelskou kvalitu, ale také praktičnost a účelnost, které mohou mít hůře hodnocené produkty na nižší úrovni.

ZJISTIT CENU A RECENZE

Jak vybrat pračku se sušičkou

Nabídka praček se sušičkou zahrnuje množství modelů a vybrat si z nich na první pohled není jednoduché. Ať už vybíráte pračku se sušičkou nebo jiný produkt, měli byste mít jasno v hlavních bodech ještě před samotným filtrováním mezi jednotlivými modely.

  • Co primárně od produktu očekáváte?
  • Je důležitější cena nebo kvalita?

nejlepší pračky se sušičkou

Parametry

Jakmile máte jasno v předvýběrových otázkách, můžete se pustit do filtrace skrze parametry. S jejich pomocí lze výrazně zúžit nabídku a získat jen takové pračky se sušičkou, které co nejvíce odpovídají vašim požadavkům. Parametry jsou ale jen prvním krokem, který má za cíl popsat optimální podobu produktu. Nároky jsou větší a jen optimální rozměr nebo typ stačit nebude.

Výbava a funkce

Při nákupu obvykle nehledáme kostru, ale vybavený produkt s příslušenstvím a pořádnými funkcemi. V tomto směru je dobré pečlivě projít popis produktu a zjistit si, které příslušenství je součástí balení, a které je sice pro pračku se sušičkou dostupné, avšak nutné dokoupit. Některé produkty mohou být na první pohled levné, ale právě absence příslušenství dělá jejich konečnou cenu o mnoho vyšší.

Spotřeba

Otázka spotřeby se týká především malých a velkých domácích spotřebičů. Plno spotřebičů splňuje úsporné požadavky moderní domácnosti a mohou se pyšnit například energetickým štítkem třídy A+ respektive novou stupnicí A-G. Ne vždy je čistá spotřeba, je-li vyšší, problém. Například tehdy, pokud je v provozu jen po určitou dobu a celková spotřeba je tak minimální. Kromě spotřeby je dobré kontrolovat, jak je na tom pračka se sušičkou s efektivitou. Nižší příkon sice může znamenat nižší spotřebu, ale také menší schopnost provádění úkonů.

Cena

V řadě případů je cena rozhodujícím faktorem při výběru. Je ovšem rozumné nehledět jen na pouhou cenu, ale i na hodnotu, kterou v zakoupeném produktu získáte. Levné pračky se sušičkou mohou odvést svoji práci dobře, nicméně nízká cena má vždy nějaký důvod. Nemusí přitom jít jen o kvalitu produktu, ale také o slabší příslušenství nebo pouhý základ funkcí.

Testy

Doplňujícím kritériem jsou rovněž testy, které danou kategorii produktů hodnotili a umístění jednotlivých modelů. Některé pračky se sušičkou se tak mohou pyšnit titulem vítěz testu nebo produkt roku. Často jde o modely, které si získaly popularitu a sbírají rovněž uživatelská hodnocení, tedy recenze v e-shopech nebo na internetu obecně.